تلفن دیفراست : 8686857-0912

پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل هیرو دیجیتال lorch hiro 24 در دیفراست صنعت تهویه اسلامشهر تهران

مشخصات پکیج هیرو

مشخصات پکیج هیرو نوع شوفاژ دیواری لورچ 24000 مدل lorch Hiro 24 که دارای دو مبدل و از نوع فن دار می باشد. و همین دو مبدله بودن پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل هیرو دیجیتال lorch hiro 24 رسوب گذاری کمتر دیده می شود. مشخصات پکیج لورچ سری هیرو 24000 مدل Hiro 24 دارای صفحه نمایشگر دیجیتال، رده مصرف انرژی B، فن دار بودن جهت مکش هوا ی تازه برای سیستم احتراق، سیستم عیب یاب الکترونیکی، سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم بای پس خودکار.

پکیج لورچ مدل هیرو، دیواری می باشد و دارای ابعاد مناسب می باشد و فضای زیادی را اشغال نمی کند و قابل نصب در داخل آشپرخانه و بیرون از خانه مثل بالکن و تراس را دارا می باشد.

بهترین مدل پکیج لورچ

بهترین مدل پکیج لورچ از کمپانی لورچ که عرضه کننده سیستم های گرمایشی و سرمایشی همچون آبگرمکن دیواری و مخزنی، پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتور پنلی، بخاری و کولر آبی است. پکیج های تولیدی این شرکت از نوع تک مبدل، دو مبدل، فن دار و چگالشی است که هر مدل مناسب مکان خاصی است.

پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل Hiro 24 یکی از محصولات شرکت لورچ است که از نوع دیجیتال، دو مبدل و فن دار می باشد. این ویژگی های کاربردی است که موجب افزایش تقاضا برای این مدل پکیج شده است.

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ مدل هیرو یکی از بهترین محصولات شرکت لورچ می باشد که برای ساختمان ۱۵۰ متر نیز مناسب می باشد.

شرکت لورچ که در زمینه لوازم گرمایشی است، توانسته نظر خریداران را به خود جلب کند.و از مدل های پکیج لورچ می توان مدل آرتمن، آدنا، آریان، هرما و هیرو را نام برد که پکیج لورچ مدل هیرو دارای 1 ظرفیت است.

توضیحات پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل Hiro 24

مشخصات پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل Hiro 24 عبارت است از کاربرری دیواری پکیج، و همچنین مجهز به فن تهویه هوا ، دو مبدل و صفحه نمایشگر دیجیتال.

پکیج دو مبدل یک جهت تولید آب گرم می باشد که جهت مصرف بهداشتی و دو شوفاژ که در حال گرم کردن رایاتور ها می باشد، لورچ شرکت سازنده پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل Hiro 24 می باشد.

جالب است بدانید در مواقعی که پکیج لورچ مدل هیرو در لحظات اضطراری قرار می گیرد یا در یک فعالیت طولانی به انجام وظیفه می پردازد برای عدم آسیب دهی به دستگاه از نوسان آب گرم تولید شده توسط یک سیستم مجهز شده، ممانعت به عمل خواهد آمد.

ویژگی پکیج لورچ مدل Hiro 24

ویژگی ایمنی آب مدار گرمایشی پکیج Hiro 24 لورچ مدل هیرو سیستم ایمنی و کنترلی تامین شده می باشد که حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایشی را مورد پایش قرار می دهد.
روش عیب یابی در پکیج لورچ یک سیستم الکترونیکی است که متصل به یک صفحه دیجیتال پکیج بوده می تواند هر نوع اعلانی را در آن مشاهده نمود و یا تنظیمات را انجام داد.
سیستم احتراق در پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل هیرو نوع صورت بسته و آهسته در پکیج است تا توانایی عملکرد را داشته باشد.
جهت کاهش و یا جلوگیری از یخ زدن پکیج لورچ مدل هیرو سیستم ضدر یخ زدگی در دمای ۵- درجه c تنظیم است.
با توجه به ویژگی های روز دنیا و حضور دنیای دیجیتال و تکنولوژی یک سیستم کنترل پیشرفته مجهز به میکرو پروسسور در پکیج مذکور تعبیه شده است.
برای روشن شدن پکیج لورچ مدل هیرو نیز یک سیستم جرقه زن به صورت خودکار در آن تعبیه شده است که از یک مشعل اتمسفریک استفاده می کند.
برای ثابت نگه داشتن دمای آب گرم در زمان تولید یک سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی در پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ مدل هیرو در نظر گرفته شده است.
برای تعویض هوا و گردش آن یک سیستم بای پس هم به صورت خودکار برای هواگیری وجود دارد.
در پکیج لورچ جریان گاز بر اساس سیستم تنظیم خودکار صورت می گیرد که به تازگی در پکیج هیرو قرار داده شده.
سیستم ایمنی تخلیه گاز هم برای تخلیه گاز بلا استفاده در پکیج در نظر گرفته شده است.
میزان صدا در پکیج لورچ بسیار کم است به صورتی که روشن شدن یا کارکرد آن در پکیج بی صدا می باشد.
قیمت مناسب در پکیج لورچ مدل Hiro 24 از ویژگی + آن است.
ویژگی پکیج لورچ مدل Hiro 24

قیمت پکیج لورچ هیرو

دفترچه راهنمای پکیج لورچ مدل هیرو pdf

پکیج لورچ ساخت کجاست
نمایندگی پکیج لورچ در مازندران